REKLAMA

Office 2019 oraz Office 365 Business Premium miały premierę na konferencji Ignite, która miała miejsce w zeszłym miesiącu. W tym tygodniu odbyła się polska prezentacja obu produktów, które pokazano w Warszawie.

Office 2019 jest już dostępny dla użytkowników biznesowych, które mają licencje zbiorowe. Będą go mogli pobrać także subskrybenci usługi Office 365. Istnieje też możliwość zakupu wersji pudełkowych, których ceny zaczynają się od 639,99 złotych (za wersję Home & Student). W skład pakietu wchodzą aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote oraz Project, Visio, Access i Publisher. Prawie każda z nich dostała wsparcie dla nowych funkcji.

Office 365 Business Premium to nowa subskrypcja, która dołącza do wersji Personal i Home. Jest ona dedykowana osobom mającym jednoosobową działalność gospodarczą, jak i małym oraz średnim firmom. Cena miesięcznego planu zaczyna się od 10,50 euro (bez VAT). Poza pakietem Office można tu liczyć także na 1 TB miejsca w dysku OneDrive oraz na dostęp do Microsoft Teams i SharePointa.

Pamiętajcie, że użytkownicy usługi Office 365 dostaną pakiet Office 2019 bez dodatkowych opłat. Jeśli was to przekonuje do zakupu, to z aktualnymi ofertami subskrypcji Personal i Home możecie zapoznać się poniżej.