Płatności i dostawa
 
P Ł A T N O Ś C I 
 
 
Za pobraniem 
Zapłacisz gotówką listonoszowi, kurierowi lub w urzędzie pocztowym w chwili odbioru przesyłki na terenie Polski. Tej formy płatności nie możesz wybrać jeśli chcesz żeby zamówienie zostało wysłane za granicę. 


Przelewem bankowym 
Zapłacisz po złożeniu zamówienia. Wszystkie dane niezbędne do wykonania przelewu (dane odbiorcy, nr rachunku, tytuł przelewu) otrzymasz w komunikacie, który zostanie pokazany po złożeniu zamówienia oraz w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia, który wyślemy na Twój adres e-mail podany w zamówieniu. Możliwe jest też wysłanie faktury proforma na życzenie klienta. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto. O wysłaniu paczki poinformujemy Cię osobnym mailem.
.
Przelew z odroczonym terminem zapłaty
Placówką budżetowym, stałym klientom wystawiamy fakturę z odroczonym terminem zapłaty na 7 / 14 / 30 dni (w tej sprawie w celu dopięcia szczegółów prosimy o kontakt).

Przelewy elektroniczne PAYU
Przelewy elektroniczne są przeprowadzane on-line przez firmę Blue Media. Na stronę transakcyjną wybranego przez Ciebie banku przejdziesz po naciśnięciu przycisku: 'Zamawiam i płacę' . Dane podczas przesyłania siecią są zaszyfrowane i chronione bezpiecznym protokołem Secure Sockets Layer, który zapewnia bezpieczeństwo przekazywanych danych. Nasz sklep nie uczestniczy w żaden sposób w dokonywaniu zapłaty (nie znamy haseł i numerów kont bankowych), przekazuje jedynie niezbędne informacje do dokonania płatności (nr zamówienia i kwotę zapłaty). Opłata za szybki przelew wynosi 1,7% od wartości zakupu. 
 
 
Zakup na raty
 

Nadpłaty 
W przypadku gdy jakiegoś zamówionego przez Ciebie towaru nie mogliśmy zdobyć, a zapłaciłeś już za niego przelewem, nadpłata w całości zostanie przelana na Twoje konto bankowe. 

Faktury 
Do każdego zamówienia dołączamy domyślnie fakturę VAT. Możesz sam zdecydować, na kogo ma być ona wystawiona. Umieścimy na niej dane w takiej formie, w jakiej wpisałeś je w formularzu.
 
Dane firmy i numery kont do wykonywania przelewów:
. 
DANE IDENTYFIKUJĄCE FIRMĘ:
MARWIZ Mariusz Kmita 
09-100 Płońsk, ul. Kolejowa 1 (Galeria Millenium) 
Regon: 141831625, NIP: 567-179-58-68
.
 
NASZE KONTA BANKOWE:

Alior Bank: 
12 2490 0005 0000 4530 7636 8548

mBank:
03 1140 2004 0000 3802 6307 2259
  
 
 
D O S T A W A   T O W A R U
 
Proponujemy kilka różnych sposobów dostawy, ich koszt jest stały niezależnie od wagi paczki (do 30KG). Koszty przesyłki są zawsze podawane przy składaniu zamówienia i nie są żadną tajemnicą dla klienta. Poniżej znajduje się szczegółowa tabela dotycząca kosztów wysyłki.
.
.
.1. Dostawa Pocztą Polską:
.
 
.. - Przelew - 20 zł brutto
.
...- Pobranie - 25 zł brutto
.
.
Wysyłka Pocztą Polską jest możliwa w przypadku przedmiotów lekkich i o małych gabarytach np. oprogramowanie, sprzęt elektroniczny do wagi 10KG. Wysyłka większych i cięższych rzeczy wiąże się z ryzykiem uszkodzenia paczki i jej zawartości. Dlatego dla przedmiotów cięższych jak i wysoko gabarytowych polecamy dostawę firmą kurierską. Wysyłka Pocztą Polską odbywa się 2 razy w tygodniu.
   
.
... .
      2. Dostawa firmą kurierską (do 30KG):
.
..... - Przelew - 21 zł brutto
.
......- Pobranie - 26 zł brutto
.
.
...  
Polecamy wybranie dostawy firmą kurierską, ponieważ oferujemy szybką wysyłkę i gwarancję, że towar dotrze na drugi dzień po nadaniu.
....
Kurier DHL (ubezpieczona do 50tyś) - płatność przelewem - 23.00 zł brutto
Kurier DHL(ubezpieczona do 50tyś) - płatność przy odbiorze - 29.00 zł brutto
.
Podane ceny nie dotyczą wysyłki przedmiotów o niestandardowych gabarytach.
.
Koszt dostawy rzeczy o dużych wymiarach jak np. długich ekranów projekcyjnych, tablic interaktywnych, gablot informacyjnych itp. jest ustalany indywidualnie (zależy od wagi i wymiarów objętościowych wysyłanego towaru). W celu obliczenia ceny za transport prosimy o kontakt pod adresem mailowym: biuro@marwiz.pl
.
Koszt dostawy ekranów projekcyjnych:
.
Wysyłka za uprzednim dokonaniem przelewu na podstawie faktury proforma:
.
- Ekrany do długości 200 cm - 50 zł brutto/sztuka
- Ekrany do długości 240 cm - 70 zł brutto/sztuka
- Ekrany o długości powyżej 240 cm - koszt dostawy ustalany indywidualnie (na podstawie wagi, całkowitej objętości i przebytej odległości do dostarczenia)
.
.
Przedmioty o wadze ponad 35KG i długości ponad 2m wysyłane są tylko po uprzedniej wpłacie za towar.
.
W przypadku towarów wielkogabarytowych (powyżej 35 kg lub o rozmiarach powyżej 2 m3) naliczana jest opłata logistyczna ( dostawa na palecie ) - 99.00 zł brutto.
 

3. Dostawa Paczkomaty InPost.

do góry
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl