Languages
 • Sklep MARWIZ.PL działa na polskim rynku ponad 10lat. Koncentrujemy się na sprzedaży sprzętu projekcyjnego, prezentacyjnego, biurowego oraz komputerowego.

   

  W ofercie firmy znajduje się sprzęt renomowanych światowych firm, tylko i wyłącznie nowy i na gwarancji, który można zamawiać wysyłkowo (cały kraj) oraz odbierać osobiście po uprzednim zamówieniu.

    

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Sklep MARWIZ.PL posiada zadowolonych klientów z terenu całego kraju jak i zagranicy, liczących kilka tysięcy podmiotów jak i osób prywatnych zawsze chętnie wracających na kolejne zakupy.

   

  Wśród nich możemy wyróżnić :

   

  INSTYTUCJE PAŃSTWOWE I BUDŻETOWE
  SPÓŁKI SKARBU PAŃSTWA
  UCZELNIE I CAŁY SEKTOR EDUKACYJNY
  SPÓŁKI GIEŁDOWE
  SPÓŁKI PRYWATNE
  OSOBY PROWADZĄCE DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
  OSOBY PRYWATNE

   

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Sklep MARWIZ.PL oferuje Ci wszystko co potrzebujesz czyli wiarygodność, zaufanie, profesjonalną obsługę, szybkie czasy realizacji zamówień jak i towar zawsze zgodny z opisem.

   

  To wszystko zaowocowało dynamiczny rozwój firmy, która znalazła się w czołówce partnerów handlowych swoich dostawców i stale umacnia swoją pozycję ogólnokrajowego dostawcy sprzętu projekcyjnego, prezentacyjnego, biurowego i komputerowego.

   

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Oferta sklepu MARWIZ.PL skierowana jest do ludzi poszukujących towaru wysokiej jakości, kładących też nacisk na cenę, dlatego kupując u Nas masz pewność, że kwota jaką zapłacisz będzie niska a zakupiony przez Ciebie towar będzie spełniał wszystkie normy i wymagania.

   

  ZOBACZ WIĘCEJ

 • Sklep MARWIZ.PL cechuje się doświadczeniem jak i jakością w obsłudze Klienta, dzięki czemu uzyskaliśmy certyfikaty potwierdzające jakość sprzedawanego przez Nas sprzętu. Składając u Nas zamówienie możesz być pewny, że zostanie ono rzetelnie i starannie zrealizowane w jak najkrótszym czasie.

   

  ZOBACZ WIĘCEJ

Newsletter
up
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl