PROMOCJA!!! Microsoft Office 365 Personal 32/64 Bit PL Subsk 1 rok 1 stanowisko (QQ2-00075) BOX MEDIALESS PL

Kod produktu: QQ2-00075
Producent: Microsoft Microsoft
Ocena produktu: 3.52
Dostępność: Jest dostępny!
Pełna gwarancja na produkt
Dostawa już od 0
Darmowy odbiór osobisty z naszych punktów
Cena: 196,00 zł 196.00
Cena netto: 159,35 zł
ilość
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 

12 miesięczna subskrypcja pakietu oprogramowania (Pakiet może służyć jako początek subskrypcji albo przedłużenie)

  

 

Rodzaj

Program biurowy Office 365 Personal QQ2-00075 albo nowa wersja QQ2-00535

Pakiet zawiera

Outlook, Word, Excel, Powerpoint, Onenote, Access, Publisher

Wersja

Subskrypcja na 12 miesięcy 

Język

Polska

Ilość użytkowników

1 SZT

Ilość stanowisk

1 SZT

Razem z Tobą w każdym miejscu.

Teraz masz ciągły dostęp do swoich dokumentów, programów i ustawień, dzięki zapisaniu ich w chmurze. Możesz edytować, tworzyć i udostępniać w każdym miejscu, w którym się znajdujesz. Dodatkowo dzięki 1 TB pamięci masowej online w usłudze OneDrive nie zabraknie Ci miejsca na Twoje dane.

Rozmawiaj bez skrępowania.

W każdym miesiącu otrzymujesz 60 minut na połączenia w usłudze Skype na telefony stacjonarne w ponad 40 krajach. Dzięki temu udogodnieniu możesz śmiało rozmawiać bez względu na odległość.

Jeden pakiet na wielu urządzeniach.

Korzystaj z pakietu Office 365 Personal z wielu urządzeń dzięki możliwości zainstalowania go na 2 urządzeniach w jednym gospodarstwie domowym. Możesz korzystać ze sowich ulubionych programów zarówno na komputerze PC lub Mac jak też użyć do tego swój tablet. 

Komunikacja i udostępnianie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Za pomocą programu OneNote możesz z łatwością tworzyć i udostępniać notatki, zdjęcia, notatki głosowe czy inne materiały. Pozwól również innym na czytanie Twoich dokumentów Word w czasie rzeczywistym przy użyciu przeglądarki, to możliwe nawet jeśli nie posiadają oni tej aplikacji. 

Nowoczesne rozwiązania dla Twojej wygody.

W najnowszej wersji pakietu Office 365 możesz z łatwością dodawać zawartość plików PDF do swoich dokumentów programu Word. Nowe funkcje pozwolą Ci też na dodawanie zdjęć, wideo lub multimediów online wprost do Twojego dokumentu, po prostu przeciągając je i upuszczając tam gdzie sobie życzysz.

Oczaruj wszystkich swoją prezentacją.

Dzięki najnowszemu programowi PowerPoint stworzysz prezentacje, które oczarują wszystkich. Używaj motywów przeznaczonych do wyświetlania na ekranach panoramicznych i przyciągnij wzrok oraz uwagę widowni.

Liczby nabierają życia.

Szybka analiza programu Excel pozwoli Ci szybko odnaleźć znaczenie liczb, a dzięki animacjom wykresów napełnisz je życiem.

Bądź cały czas na bieżąco.

Korzystaj z najnowszych funkcji i usług dzięki automatycznym uaktualnieniom wersji. Po zalogowaniu się na swoje konto Microsoft uzyskasz też dostęp do dokumentów, aplikacji i ustawień.

Wybierz Office odpowiedni dla siebie.


1Usługa Office 365 działa obecnie na komputerach PC i tabletach z systemem Windows 7 lub nowszym oraz na komputerach Mac z systemem Mac OS X w wersji 10.6 lub nowszej; na urządzeniach z systemem Windows Phone 7.5 lub nowszym, telefonach iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 oraz odtwarzaczach iPod touch (5. generacji) z systemem iOS 6.1 lub nowszym, a także na telefonach z systemem operacyjnym Android w wersji 4.0 lub nowszej. Więcej informacji można uzyskać na stronie: office.com/information for applicable mobile devices. 

2By dowiedzieć się więcej wejdź na: office.com/information. Wymagane konto Skype. Wykluczone numery specjalne, premium i niepowiązane goegraficznie. Połączenia na telefony komórkowe dostępne tylko w wybranych krajach. Skype dostępny tylko w wybranych krajach. 

3Tylko dla nauczycieli, pracowników i studentów wyższych uczelni. 

W jaki sposób mogę odnowić subskrypcję?

To proste! Subskrypcję Office 365 można odnowić wdowolnym terminie. Użytkownik musi jedynie wykonać
4proste czynności:
1. Zakupić usługęOffice 365. 
2. Odwiedzić witrynę Office.com/setup.
3. Wprowadzić klucz produktu. 
4. Zalogowaćsię przy użyciu konta Microsoft, za pomocą któregoaktywował pierwotną subskrypcję na usługę Office 365.

Co się stanie z dokumentami powygaśnięciu subskrypcji?
1. Użytkownik, który zrezygnuje z odnowienia subskrypcji, będziemiał nadal dostęp do dokumentów pakietu Office znajdujących się najego komputerze PC/Mac lub przechowywanych w trybie online (tzn.będzie je mógł wyświetlać i drukować). Pozostałe funkcje pakietuOffice — takie jak tworzenie nowych dokumentów czy edycjadotychczasowych - pozostaną wyłączone do momentu ponownegoaktywowania subskrypcji 

2. Użytkownik otrzyma od firmy Microsoft powiadomienie owygaśnięciu subskrypcji na usługę Office 365 i zmniejszeniu dostępnej przestrzenidyskowej na serwerach z 20 GB do 7 GB 

3. Użytkownik będzie mógł nadal logować się do usługi orazwyświetlać i pobierać wszystkie dokumenty przechowywane w trybieonline, nawet jeśli objętość przechowywanych danych przekroczylimit bezpłatnej przestrzeni dyskowej wynoszący 7 GB

 

Opinie (0)

do góry
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl