ORYGINALNY! FIZYCZNY PRODUKT! Microsoft Office 2010 dla Użytk. Domowych i Firm 32/64-bit PL PKC (T5D-00311) FV 23 % ! - NATYCHMI0ASTOWA WYSYŁKA! PAYU!

Kod produktu: T5D-00311
Producent: Microsoft Microsoft
Ocena produktu: 3.26
Dostępność: Jest dostępny!
Pełna gwarancja na produkt
Dostawa już od 0
Darmowy odbiór osobisty z naszych punktów
Cena: 497,00 zł 497.00
Cena netto: 404,07 zł
ilość
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 

 

Licencja Dożywotnia!

 

Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm zawiera narzędzia potrzebne do utrzymania łączności i zachowania produktywności w domu, w biurze oraz w podróży. Dostępne z niemal każdego miejsca, wszechstronne narzędzia poczty e-mail, listy zadań i planowania w programie Outlook 2010 pozwalają być w stałym kontakcie. Korzystając z zaawansowanych funkcji edycji multimediów i efektów wizualnych w programach Word 2010 oraz PowerPoint 2010, można tworzyć przyciągające uwagę raporty i prezentacje o profesjonalnym wyglądzie. Używane przez specjalistów narzędzia do analizowania danych w programie Excel 2010 umożliwią bezproblemowe zarządzanie finansami. Program OneNote 2010 udostępnia miejsce do zbierania notatek, wyników badań w sieci Web, dokumentów oraz innych zasobów w celu organizowania projektów służbowych i osobistych. 

 

Edytowanie obrazów z poziomu dokumentów

 

Proste w użyciu narzędzia do edycji obrazów pozwalają zwiększyć atrakcyjność wizualną dokumentów i prezentacji. Umożliwiają one przycinanie obrazów, dostosowywanie ich jasności i kontrastu, wyostrzanie i wygładzanie obrazów oraz dodawanie artystycznych efektów wizualnych bez opuszczania programu Word 2010 lub PowerPoint 2010.

 

 

Rodzina oprogramowania

Microsoft Office 2010 Dla Użytkowników Domowych i Małych Firm PKC PL

 

Skład pakietu

Word - edytor tekstu

Excel - arkusz kalkulacyjny
PowerPoint - program do tworzenia prezentacji
OneNote - organizator notatek
Outlook - menedżer poczty elektronicznej oraz informacji

 

Wersja językowa

 

Język polski do wyboru podczas instalacji

 

Wersja produktu

 

PKC - w postaci fizycznej 100% oryginalny!!! Karta z kluczem produktu.

 

Typ licencji

 

Dożywotnia

 

Liczba użytkowników

 

1

 

Liczba stanowisk

 

1

 

Typ nośnika

 

BRAK

 

Dodatkowe informacje

 

Odblokowuje wybrany pakiet z wstępnie załadowanego obrazu Office

 

 

 

Edytowanie, udostępnianie oraz uzyskiwanie dostępu z niemal każdego miejsca za pomocą aplikacji Office Web Apps

 

Za pomocą pakietu Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm można wykonywać zadania poza biurem, domem lub szkołą. Wystarczy opublikować utworzony dokument w trybie online, tak aby można było go wyświetlać i edytować oraz uzyskiwać do niego dostęp za pomocą aplikacji Office Web Apps z niemal dowolnego miejsca z aktywnym połączeniem internetowym.

 

Szybkie znajdowanie potrzebnych funkcji i personalizowanie środowiska pracy

Nowy widok Microsoft Office Backstage™ umożliwia zapisywanie, udostępnianie, drukowanie i publikowanie dokumentów za pomocą kilku kliknięć. Natomiast dzięki usprawnionej Wstążce można szybko uzyskać dostęp do ulubionych poleceń, a także utworzyć karty lub dostosować je do własnego stylu pracy.

 

Efektywniejsze zarządzanie informacjami o klientach w programie OneNote

W programie OneNote 2010 można utworzyć notes cyfrowy, który pozwala na przechwytywanie i udostępnianie wszystkich informacji w postaci tekstu, obrazów, plików wideo i plików dźwiękowych w jednym miejscu, a także korzystać z notesów udostępnionych, aby zwiększyć wydajność współpracy z innymi użytkownikami. Okno programu OneNote należy umieścić po jednej stronie ekranu, aby móc w każdej chwili robić notatki lub korzystać z nich podczas przeglądania sieci Web w programie Internet Explorer, sprawdzania dokumentu w programie Word 2010 czy tworzenia slajdu w programie PowerPoint 2010. W razie potrzeby funkcja notatek połączonych umożliwia szybkie przechodzenie do źródeł informacji za pomocą jednego kliknięcia.

 

 

Analizowanie finansów w domu i w pracy za pomocą ulepszonych funkcji programu Excel

Wykresy przebiegu w czasie dostępne w programie Excel 2010 umożliwiają tworzenie niewielkich wykresów, które ułatwiają przedstawianie trendów danych. Fragmentatory pozwalają na dynamiczne segmentowanie i filtrowanie danych z tabeli przestawnej w celu wyświetlenia tylko potrzebnych danych, a ulepszone formatowanie warunkowe umożliwia wyróżnianie określonych elementów w zbiorze danych za pomocą kilku kliknięć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Łatwe śledzenie konwersacji e-mail i zarządzanie nimi w programie Outlook

Widok konwersacji w programie Outlook 2010 pozwala zaoszczędzić czas i kontrolować pocztę e-mail. Ta funkcja umożliwia streszczanie, kategoryzowanie, a nawet ignorowanie zbyt długiej wymiany wiadomości e-mail za pomocą jednego kliknięcia.

 

Dostosowywanie poczty e-mail w celu przyśpieszenia komunikacji w programie Outlook

Dzięki funkcji Szybkie kroki w programie Outlook 2010 można utworzyć i zapisać zadania obejmujące wiele kroków, które można wykonać jednym kliknięciem. Przykładowe zadania to wysłanie odpowiedzi z wezwaniem na spotkanie, przeniesienie do konkretnego folderu, utworzenie nowej wiadomości e-mail dla listy grup i inne.

 

 

 

 

Nadawanie prezentacjom ruchu za pomocą programu PowerPoint

Pliki wideo można edytować bezpośrednio w programie PowerPoint 2010 (dzielić długie klipy na krótsze segmenty lub zmniejszać rozmiar plików, tak aby prezentację można było przenosić), a następnie dostosować wygląd prezentacji, zmieniając kolor, dodając nowe efekty wideo oraz nowe dynamiczne przejścia i animacje slajdów.

 

 Przedstawianie prezentacji programu PowerPoint w dowolnym miejscu

Korzystając z emisji pokazu slajdów, można udostępnić prezentację programu PowerPoint 2010 za pośrednictwem przeglądarki sieci Web jednemu lub stu zdalnym odbiorcom — nawet jeśli nie mają oni programu PowerPoint.

 

 

 

Dodawanie wymiaru do danych za pomocą wykresów, schematów i grafiki SmartArt®

Atrakcyjne elementy wizualne w programach Excel, Word i PowerPoint 2010 pozwalają ilustrować pomysły za pomocą ulepszonych narzędzi wykresów oraz grafik SmartArt, które umożliwiają tworzenie intuicyjnych, dynamicznych wykresów.

 

Minimalne wymagania sprzętowe

Procesor 500 MHz lub szybszy

Pamięć: 256 MB pamięci RAM; zalecane 512 MB do obsługi funkcji zaawansowanych.

Dysk twardy: 3 GB wolnego miejsca na dysku

Wyświetlanie: Monitor o rozdzielczości 1024 x 576 lub wyższej

System operacyjny: System operacyjny Windows XP (wymagany jest dodatek SP3) w wersji 32-bitowej, Windows 7, Windows Vista z dodatkiem Service Pack (SP) 1, Windows Server 2003 z dodatkiem SP2 z programem MSXML 6.0 (tylko 32-bitowa wersja pakietu Office), Windows Server 2008 lub nowszy w wersji 32- lub 64-bitowej. Działa na Windows 10.

Elementy graficzne: Sprzętowe przyspieszenie grafiki wymaga karty graficznej zgodnej z programem DirectX 9.0c 

Produkty powiązane

Opinie (1)

14 maja 2012

Świetny towar w pełni godny polecenia

do góry
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl