Microsoft Office 365 Personal 32/64 Bit PL Subskrypcja roczna! Natychmiastowa wysyłka!

i-microsoft-office-365-personal-box.jpg
  • nowość
Kod produktu: QQ2-00075_20200727111026
Producent: Microsoft Microsoft
Ocena produktu: 0
Dostępność: Jest dostępny!
Pełna gwarancja na produkt
Dostawa już od 0
Darmowy odbiór osobisty z naszych punktów
Cena: 195,00 zł 195.00
Cena netto: 158,54 zł
ilość
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 

12 miesięczna subskrypcja pakietu oprogramowania (Pakiet może służyć jako początek subskrypcji albo przedłużenie)

  

Zawartość:

Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access, Publisher. Dodatkowo: 20 GB pamięci online oraz 60 minut / miesiąc na połączenia telefoniczne przez Skype'a.

 

Rodzaj

PROGRAM BIUROWY Office 365 Personal o part numberze QQ2-00075 albo nowa wersja QQ2-00535

Pakiet zawiera

OUTLOOK, WORD, EXCEL, POWERPOINT, ONENOTE, ACCESS, PUBLISHER, 20 GB DODATKOWEJ PAMIĘCI ONLINE ORAZ 60 MINUT MIESIĘCZNIE NA POŁĄCZENIA TELEFONICZNE PRZEZ SKYPE'A

Wersja

SUBSKRYPCJA NA 12 MIESIĘCY 

Język

POLSKA

Ilość użytkowników

1 SZT

Ilość stanowisk

1 SZT

Wymagania sprzętowe

KOMPUTER PC 
- KOMPUTER I PROCESOR: PROCESOR 1 GHZ Z OBSŁUGĄ SSE2 
- PAMIĘĆ: 2 GB PAMIĘCI RAM 
- DYSK TWARDY: 3 GB WOLNEGO MIEJSCA 
- WYŚWIETLACZ: ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU 1366 X 768 
- SYSTEM OPERACYJNY: WINDOWS? 7, WINDOWS 8, TYLKO WERSJE 32
- I 64-BITOWE 

MAC 
- KOMPUTER I PROCESOR: PROCESOR INTEL 
- PAMIĘĆ: 1 GB PAMIĘCI RAM 
- DYSK TWARDY: 2,5 GB WOLNEGO MIEJSCA, HFS I FORMATOWANIE DYSKU 
- WYŚWIETLACZ: WYŚWIETLACZ: ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU 1280 X 800 
- SYSTEM OPERACYJNY: MAC OS X 10.6 

DODATKOWE WYMAGANIA 
- PRZEGLĄDARKA MICROSOFT INTERNET EXPLORER 8, 9 LUB 10; MOZILLA FIREFOX 10.X LUB NOWSZA; APPLE SAFARI 5; GOOGLE CHROME 17.X. 
- DOSTĘP DO INTERNETU (MOŻE BYĆ PŁATNY) 
- KONTA MICROSOFT I SKYPE 
- DO KORZYSTANIA Z NIEKTÓRYCH FUNKCJI MOŻE BYĆ POTRZEBNY DODATKOWY SPRZĘT. 
- DO KORZYSTANIA Z OPCJI WIELODOTYKU KONIECZNE JEST URZĄDZENIE Z OBSŁUGĄ POLECEŃ DOTYKOWYCH. JEDNAK WSZYSTKIE OPCJE I NARZĘDZIA SĄ ZAWSZE DOSTĘPNE ZA POMOCĄ KLAWIATURY, MYSZY LUB INNEGO STANDARDOWEGO ALBO DOSTĘPNEGO URZĄDZENIA WEJŚCIOWEGO. NOWE FUNKCJE DOTYKOWE ZOSTAŁY ZOPTYMALIZOWANE POD KĄTEM SYSTEMU WINDOWS 8. 
- FUNKCJONALNOŚĆ PRODUKTU I JAKOŚĆ GRAFIKI MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ W ZALEŻNOŚCI OD KONFIGURACJI SYSTEMU. KORZYSTANIE Z PEWNYCH FUNKCJI MOŻE WYMAGAĆ DODATKOWEGO ZAAWANSOWANEGO SPRZĘTU LUB ŁĄCZNOŚCI Z SERWEREM. 

WYMAGANE SĄ SYSTEMY WINDOWS 7, WINDOWS 8 OS, WINDOWS PHONE 7.5, MAC OS X 10.6.0. URZĄDZENIA Z SYSTEMEM WINDOWS RT SĄ SPRZEDAWANE ZE WSTĘPNIE ZAINSTALOWANYM PAKIETEM OFFICE 2013 RT PREVIEW DLA UŻYTKOWNIKÓW DOMOWYCH I UCZNIÓW. WIĘCEJ INFORMACJI O URZĄDZENIACH MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE WWW.OFFICE.COM/MOBILE. KONIECZNE JEST POŁĄCZENIE Z INTERNETEM. KORZYSTANIE Z INTERNETU I TELEFONU KOMÓRKOWEGO MOŻE SIĘ WIĄZAĆ Z OPŁATAMI. PROGRAMY ACCESS I PUBLISHER SĄ DOSTĘPNE TYLKO DLA KOMPUTERÓW PC, NATOMIAST Z PROGRAMU ONENOTE NIE MOGĄ KORZYSTAĆ POSIADACZE SYSTEMU MAC OS. KONIECZNY JEST DOSTĘP DO INTERNETU ORAZ SIECI OPERATORA TELEFONICZNEGO. KORZYSTANIE Z TYCH USŁUG MOŻE PODLEGAĆ OPŁATOM. DODATKOWE INFORMACJE MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE OFFICE.COM/INFORMATION. KONIECZNE JEST KONTO SKYPE. OFERTA NIE DOTYCZY NUMERÓW SPECJALNYCH ANI NIEPRZYPISANYCH DO LOKALIZACJI GEOGRAFICZNEJ. POŁĄCZENIA Z TELEFONAMI KOMÓRKOWYMI SĄ DOSTĘPNE TYLKO W WYBRANYCH KRAJACH. USŁUGA SKYPE JEST DOSTĘPNA TYLKO W NIEKTÓRYCH KRAJACH.
Razem z Tobą w każdym miejscu.

Teraz masz ciągły dostęp do swoich dokumentów, programów i ustawień, dzięki zapisaniu ich w chmurze. Możesz edytować, tworzyć i udostępniać w każdym miejscu, w którym się znajdujesz. Dodatkowo dzięki 1 TB pamięci masowej online w usłudze OneDrive nie zabraknie Ci miejsca na Twoje dane.

Rozmawiaj bez skrępowania.

 

 

 

W każdym miesiącu otrzymujesz 60 minut na połączenia w usłudze Skype na telefony stacjonarne w ponad 40 krajach. Dzięki temu udogodnieniu możesz śmiało rozmawiać bez względu na odległość.

Jeden pakiet na wielu urządzeniach.

 

 

 

Korzystaj z pakietu Office 365 Personal z wielu urządzeń dzięki możliwości zainstalowania go na 2 urządzeniach w jednym gospodarstwie domowym. Możesz korzystać ze sowich ulubionych programów zarówno na komputerze PC lub Mac jak też użyć do tego swój tablet. 

Komunikacja i udostępnianie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

 

 

 

Za pomocą programu OneNote możesz z łatwością tworzyć i udostępniać notatki, zdjęcia, notatki głosowe czy inne materiały. Pozwól również innym na czytanie Twoich dokumentów Word w czasie rzeczywistym przy użyciu przeglądarki, to możliwe nawet jeśli nie posiadają oni tej aplikacji. 

Nowoczesne rozwiązania dla Twojej wygody.

 

 

 

W najnowszej wersji pakietu Office 365 możesz z łatwością dodawać zawartość plików PDF do swoich dokumentów programu Word. Nowe funkcje pozwolą Ci też na dodawanie zdjęć, wideo lub multimediów online wprost do Twojego dokumentu, po prostu przeciągając je i upuszczając tam gdzie sobie życzysz.

Oczaruj wszystkich swoją prezentacją.

 

 

 

Dzięki najnowszemu programowi PowerPoint stworzysz prezentacje, które oczarują wszystkich. Używaj motywów przeznaczonych do wyświetlania na ekranach panoramicznych i przyciągnij wzrok oraz uwagę widowni.

Liczby nabierają życia.

 

 

 

Szybka analiza programu Excel pozwoli Ci szybko odnaleźć znaczenie liczb, a dzięki animacjom wykresów napełnisz je życiem.

Bądź cały czas na bieżąco.

 

 

 

Korzystaj z najnowszych funkcji i usług dzięki automatycznym uaktualnieniom wersji. Po zalogowaniu się na swoje konto Microsoft uzyskasz też dostęp do dokumentów, aplikacji i ustawień.

 

Wybierz Office odpowiedni dla siebie.

 
1Usługa Office 365 działa obecnie na komputerach PC i tabletach z systemem Windows 7 lub nowszym oraz na komputerach Mac z systemem Mac OS X w wersji 10.6 lub nowszej; na urządzeniach z systemem Windows Phone 7.5 lub nowszym, telefonach iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 oraz odtwarzaczach iPod touch (5. generacji) z systemem iOS 6.1 lub nowszym, a także na telefonach z systemem operacyjnym Android w wersji 4.0 lub nowszej. Więcej informacji można uzyskać na stronie: office.com/information for applicable mobile devices. 

2By dowiedzieć się więcej wejdź na: office.com/information. Wymagane konto Skype. Wykluczone numery specjalne, premium i niepowiązane goegraficznie. Połączenia na telefony komórkowe dostępne tylko w wybranych krajach. Skype dostępny tylko w wybranych krajach. 

3Tylko dla nauczycieli, pracowników i studentów wyższych uczelni. 

W jaki sposób mogę odnowić subskrypcję?

To proste! Subskrypcję Office 365 można odnowić wdowolnym terminie. Użytkownik musi jedynie wykonać
4proste czynności:
1. Zakupić usługęOffice 365. 
2. Odwiedzić witrynę Office.com/setup.
3. Wprowadzić klucz produktu. 
4. Zalogowaćsię przy użyciu konta Microsoft, za pomocą któregoaktywował pierwotną subskrypcję na usługę Office 365.

Co się stanie z dokumentami powygaśnięciu subskrypcji?
1. Użytkownik, który zrezygnuje z odnowienia subskrypcji, będziemiał nadal dostęp do dokumentów pakietu Office znajdujących się najego komputerze PC/Mac lub przechowywanych w trybie online (tzn.będzie je mógł wyświetlać i drukować). Pozostałe funkcje pakietuOffice — takie jak tworzenie nowych dokumentów czy edycjadotychczasowych - pozostaną wyłączone do momentu ponownegoaktywowania subskrypcji 

2. Użytkownik otrzyma od firmy Microsoft powiadomienie owygaśnięciu subskrypcji na usługę Office 365 i zmniejszeniu dostępnej przestrzenidyskowej na serwerach z 20 GB do 7 GB 

3. Użytkownik będzie mógł nadal logować się do usługi orazwyświetlać i pobierać wszystkie dokumenty przechowywane w trybieonline, nawet jeśli objętość przechowywanych danych przekroczylimit bezpłatnej przestrzeni dyskowej wynoszący 7 GB

 

Opinie (0)

do góry
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl