Ekran elektrycznie rozwijany Avers STRATUS 2 18-10, wymiary 180x102 lub 180x113 (Format 16:9 lub 16:10) .

Kod produktu: 164F-74615_20190118123639
Producent: Avers Avers
Ocena produktu: 0
Dostępność: Jest dostępny!
Pełna gwarancja na produkt
Dostawa już od 0
Darmowy odbiór osobisty z naszych punktów
* - Pole wymagane
Cena: 1 300,00 zł 1300.00
Cena netto: 1 056,91 zł
ilość
dodaj do przechowalni

Opis

Ekran elektrycznie rozwijany Avers STRATUS 2 18-10 , wymiar 180x102, 180x113 (Format 16:9 lub 16:10)

 

Ekran projekcyjny z napędem elektrycznym który może być zainstalowany w sposób ukryty (np. w suficie podwieszonym) lub widoczny w pomieszczeniach o wielkości dostosowanej do jego wymiarów. W zależności od potrzeb ekran może być stosowany do projekcji prezentacyjnych lub filmowych. Obudowa ekranu wykonana jest z profili aluminiowych w kolorze białym. Na przedniej i tylnej ścianie obudowy znajdują się paski dekoracyjne w kolorze białym, na życzenie klienta ich barwa może być zmieniona. Tkanina projekcyjna wysuwana jest z otworu zasłanianego klapką uchylającą się automatycznie na czas rozwinięcia ekranu. Po zwinięciu ekranu klapka zamyka szczelnie otwór w obudowie i chroni powierzchnię projekcyjną zabrudzeniem. Wyprowadzenie tkaniny z przodu kasety gwarantuje zachowanie przestrzeni pomiędzy ścianą i rozwiniętą tkaniną projekcyjną umożliwiającej instalację innych urządzeń. "Niewidzialne" uchwyty ścienno/sufitowe oraz szyny montażowe umieszczone na całej długości obudowy tworzą elastyczny i prosty w obsłudze system instalacji. Dedykowany zestaw adaptacyjny (In-ceiling kit) umożliwia estetyczną i nieskomplikowaną ukrytą instalację ekranu np. w suficie podwieszonym. Napęd ekranu zapewnia silnik elektryczny z funkcją automatycznego zatrzymywania zwijania/rozwijania, która zapewnia długi czas eksploatacji powierzchni projekcyjnej. Ekran jest przystosowany do podłączenia do zewnętrznego systemu sterującego, może być sterowany ręcznie przełącznikiem naściennym. Jako wyposażenie dodatkowe dostępny jest wbudowany system zdalnego sterowania, jego instalacja jest możliwa jedynie podczas produkcji ekranu.

 

Ekran objęty jest 2-letnią gwarancją realizowaną w trybie (drzwi do drzwi). W zestawie z ekranem dostarczane są akcesoria instalacyjne oraz naścienny przełącznik sterujący.

 

 

Cechy charakterystyczne:

 

 • Małogabarytowa obudowa w kolorze białym wykonana z aluminium

 • Pyłoszczelna kaseta z automatycznie zamykaną klapą

 • Wygodna i prosta instalacja ekranu

 • "Niewidzialne" ścienne/sufitowe uchwyty montażowe

 •  lub 16:10Wprowadzenie powierzchni projekcyjnej z przodu obudowy gwarantuje zapas miejsca na instalację innych urządzeń na ścianie poniżej ekranu

 • Funkcja automatycznego zatrzymywania zwijania/rozwijania tkaniny zapewnia długi czas życia powierzchni projekcyjnej

 • Możliwość instalacji ukrytej w suficie

 • Elektryczny silnik z 5-letnią gwarancj

 • Naścienny przełącznik sterujący w zestawie

 • Format obrazu 16:9 lub 16:10

 • ;Szerokość powierzchni projekcyjnej: 180x102, 180x113

 • Rura nawojowa aluminiowa o średnicy 60 mm

 • Wprowadzenie kabla zasilania z lewej strony

 • Możliwość wykonania ekranu według indywidualnej specyfikacji klienta

 

 • Dostępne powierzchnie projekcyjne:

 • - dla kina domowego:
  Matt Grey g=0,8
  Matt White g=1,0
  - dla prezentacji:
  Silver P g=2,8 (do projekcji 3D)
  Matt White P g=1,0
  White Ice g=1,2

 

CZARNA RAMKA BB

 

 • Wersja BB z dodatkowymi czarnymi ramkami wokół powierzchni roboczej. Za dopłatą 195 zł.

 

Obramowanie ekranu
Czarne obramowanie ekranu umożliwia optyczne oddzielenie wyświetlanego obrazu od otaczającego tła. Uzyskuje się tym sposobem efekt zwiększenia wyrazistości obrazu i odczuwalne podniesienie komfortu. W przypadku tkanin podatnych na odkształcenia krawędzi pionowych, odkształceniu ulega pas natomiast właściwa powierzchnia projekcyjna pozostaje płaska.

 

Cechy charakterystyczne:
- szerokość - 5 cm
- kolor - czarny matowy.

 

 

 

CZARNA RAMKA BT

 

 • Wersja BT z dodatkowym czarnym pasem. Za dopłatą 155 zł.

 

Cechy charakterystyczne:
- zalecana do kina domowego
- szerokość obramowania - 5cm
- szerokość pasa górnego - 35cm
- kolor czarny matowy

 

CZARNE OBRAMOWANIE EKRANU

 

Ekrany projekcyjne powinny posiadać obramowanie w kolorze czarnym. Nie jest ono elementem dekoracyjnym, a praktycznie poprawia postrzeganie jakości wyświetlanego obrazu. Podstawowym zadaniem obramowania jest optyczne oddzielenie wyświetlanego obrazu od otaczającego go tła i skupienie uwagi widza na wyświetlanej treści. Obraz w obramowaniu postrzegany jest, jako jaśniejszy i bardziej kontrastowy od obrazu wyświetlonego na takim samym podłożu projekcyjnym nieposiadającym obramowania. Czarna ramka wymusza odsunięcie krawędzi obrazu od krawędzi tkaniny projekcyjnej zabezpieczając go przed ewentualnymi zniekształceniami spowodowanymi odkształceniami krawędzi bocznych ekranu. Zastosowanie dodatkowego szerokiego czarnego pasa powyżej górnej krawędzi obrazu pozwala na wydłużenie ekranu tak, aby jego dolna krawędź znajdowała się na wysokości ergonomicznej dla użytkownika. Pozytywnym efektem stosowania szerokiego górnego pasa jest ograniczenie ilości docierającego do sufitu rozproszonego światła odbitego od powierzchni ekranu.

 

Akcesoria opcjonalne:

 • System zdalnego sterowania na podczerwień (Alfa IR)

 • Radiowe systemy zdalnego sterowania (Alfa Radio, Delta))

 • Systemy sterujące z wyzwalaczem (Alfa Trigger, Alfa Trigger Bezprzewodowy, Beta)

 • Malowanie proszkowe w kolorach z palety RAL

 •  Czarny górny pas (BT) dostępny (dla formatu16:9 i 16:10 tylko dla materiałów MW, MG)

 • Dodatkowe uchwyty do montażu ściennego/sufitowego ( SH HOLDER)

 • Zestaw umożliwiający ukrytą instalację ekranu w suficie ( INCELING KIT)

 • Uchwyty umożliwiające instalację ekranu pod sufitem podwieszanym (SRMS)

 • Ultra cichy zespół napędowy 9 SILENT MOTOR)

  

 

MATT GREY (E)

 

Tkanina projekcyjna

Parametry:
Gain - 0,8
Kąt widzenia - 150°
Grubość - 0,35mm
Przednia strona - szara matowa
Tylna strona - czarna

 

Powierzchnia do przedniej projekcji obrazów o wysokim kontraście, umożliwia uzyskanie obrazu o naturalnych i „żywych kolorach”, pełnej głębi odcieni szarości i pogłębionej czerni. Przeznaczona do współpracy z projektorami LCD i DLP o wyższej sile światła (pow. 1200 ANSI lumen). Szeroki kąt oglądalności pozwala na zastosowanie powierzchni ekranowej w przypadkach kiedy osoby znajdują się pod dużym kątem względem osi ekranu. Zalecana do projekcji „kina domowego”. Nie można stosować w nie zaciemnionych otworach okiennych lub przy silnym oświetleniu znajdującym się z tyłu ekranu. Tkanina może ulec uszkodzeniu (czarny tył pochłania ciepło

 

MATT WHITE

 

 

Tkanina projekcyjna
Parametry:
Gain - 1,0
Kąt widzenia - 150°
Grubość - 0,4 mm
Przednia strona - biała matowa
Tylna strona - czarna

 

Powierzchnia uniwersalna do przedniej projekcji do zastosowania z różnymi urządzeniami projekcyjnymi w warunkach kontrolowanego oświetlenia, doskonały jednolity kolorowy lub czarno-biały obraz. Szeroki kąt oglądalności pozwala na zastosowanie powierzchni ekranowej w przypadkach kiedy osoby znajdują się pod dużym kątem względem osi ekranu. Polecana do sal konferencyjnych, szkoleniowych, lekcyjnych oraz do kina domowego. Nie można stosować w nie zaciemnionych otworach okiennych lub przy silnym oświetleniu znajdującym się z tyłu ekranu. Tkanina może ulec uszkodzeniu (czarny tył pochłania ciepło)

 

 MATT WHITE P

 


Tkanina projekcyjna
Parametry:
Gain - 1,0
Kąt widzenia - 150°
Grubość - 0,7mm
Przednia strona - biała matowa
Tylna strona - czarna lub szara

 

Powierzchnia uniwersalna do przedniej projekcji przeznaczona do współpracy z różnymi urządzeniami projekcyjnymi w warunkach kontrolowanego oświetlenia, doskonały jednolity kolorowy lub czarno-biały obraz. Grubość tkaniny gwarantuje uzyskanie stabilnej płaszczyzny niezależnie od wielkości ekranu. Szeroki kąt oglądalności pozwala na zastosowanie powierzchni ekranowej w przypadkach kiedy osoby znajdują się pod dużym kątem względem osi ekranu. Polecana do sal konferencyjnych, szkoleniowych, lekcyjnych. Nie można stosować w niezaciemnionych otworach okiennych lub przy silnym oświetleniu znajdującym się z tyłu ekranu. Tkanina może ulec uszkodzeniu (czarny tył pochłania ciepło)

 

 

 NEW CORAL


Tkanina projekcyjna
Parametry:
Gain - 3,2
Kąt widzenia - 90°
Grubość - 0,6mm
Przednia strona - biała matowa
Tylna strona - biała matowa

 

Powierzchnia uniwersalna do tylnej projekcji do zastosowania z różnymi urządzeniami projekcyjnymi w warunkach kontrolowanego oświetlenia, doskonała jakość obrazu przy umiarkowanym kącie oglądalności. Szeroki kąt oglądalności pozwala na zastosowanie powierzchni ekranowej w przypadkach kiedy osoby znajdują się pod dużym kątem względem osi ekranu. Polecana do sal konferencyjnych, szkoleniowych, prezentacyjnych. Posiada atest trudnopalności M1

 

 

 WHITE ICE

 

 


Tkanina projekcyjna (dostępna w ogranicznym zakresie)
Parametry:
Gain - 1,2
Kąt widzenia - 120°
Grubość - 0,4mm
Przednia strona - Biała matowa
Tylna strona - biała błyszcząca

 

Powierzchnia uniwersalna do przedniej projekcji do zastosowania z różnymi urządzeniami projekcyjnymi w warunkach kontrolowanego oświetlenia, doskonały jednolity kolorowy lub czarno-biały obraz. Szeroki kąt oglądalności pozwala na zastosowanie powierzchni ekranowej w przypadkach kiedy osoby znajdują się pod dużym kątem względem osi ekranu. Polecana do sal konferencyjnych, szkoleniowych, lekcyjnych.
Przeciwwskazania: Nie stosować z oświetleniem od tyłu.

 

 

 

Koszt transportu wyliczany indywidualnie.

Cena zależna od tkaniny !

Ze względu na gabaryty ekran nie może być wysłany za pobraniem.

 

Opinie (0)

do góry
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl