Opcje przeglądania
Producent

Tablica kopiujaca i jej zastosowanie...

W każdej sali wykładowej czy szkoleniowej bardzo ważnym elementem są tablice. Mankamentem użycia klasycznej tablicy jest, to że uczestnicy wykładu są zmuszeni do żmudnego przepisywania, jednocześnie nie mając możliwości skupienia się na merytorycznej części omawianego zagadnienia.

Doskonałym rozwiązaniem tego problemu jest tablica elektroniczna, podobna zewnętrznie do tablicy ferromagnetycznej. Powierzchnia tablicy jest czuła na nacisk pisaka, którego ślad przetwarzany jest na postać elektroniczną i przesyłany do komputera. Pliki z komputera mogą być później wydrukowane czy przesłane uczestnikom pocztą elektroniczną. Doskonałe narzędzie do prowadzenia szkoleń i konferencji.Tablice samokopiujace ułatwią życie niejednemu wykładowcy. Należy je traktować jak znane tablice suchościeralne z małą różnicą - wszystko co zostanie na nich napisane można natychmiast skopiować na papier w dowolnej ilości kopii. Ułatwieniem jest również możliwość bezpośredniego drukowania na drukarkach sieciowych lub bezpośrednia transmisja do komputera.

Drugą, bardzo ważną zaletą zastosowania tablicy elektronicznej jest możliwość pokazania pisanego tekstu na dużej powierzchni ekranu przy wykorzystaniu projekcji z projektora. Wszystko, co zapisujemy na tablicy o wymiarach np. 150x100 cm jest przekazywane na ekran, którego wielkość jest optymalnie dobrana dla słuchaczy siedzących w ostatnich rzędach. W dużych audytoriach ekran może mieć wymiary nawet 500x360 cm, a więc ponad 3 razy większy niż tablicy!

do góry
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl