Interwrite DualBoard to tablica interaktywna , wspomagająca prowadzanie wszelkiego rodzaju prezentacji, szkoleń, wykładów, idei czy wyników pracy. 

W czasach, gdy tradycyjne sposoby nie są już tak efektywne i atrakcyjne dla odbiorców trzeba sięgnąć po nowe technologie i urządzenia, które radykalnie zmienią znaczenie pojęcia "kreatywne spotkanie".

Takim rozwiązaniem jest tablica Interwrite DualBoard, pierwsza tablica interaktywna, która pozwoli na jednoczesną pracę dwóch uczniów lub uczestników spotkania. Pełna współpraca przy tablicy Interwrite zmobilizuje do pracy i zmotywuje do rywalizacji. Najnowsze rozwiązanie bezprzewodowego połączenia tablicy z komputerem za pomocą odbiornika radiowego ułatwią swobodną pracę na tablicach Interwrite. Pozwolą też na jednoczesną pracę do 9 urządzeń jednocześnie na jednej stronie tablicy.

- Tablica interaktywna jest idealna dla:
 • Product Managerów lub handlowców, którzy pokazują swoją strategię sprzedaży przed zarządem firmy
 • nauczycieli bądź instruktorów szkolących innych pracowników
 • kreatywnych dyrektorów agencji reklamowych, dla których udana prezentacja produktu może stać się punktem zwrotnym dla przyszłości firmy
 • architektów, inżynierów, prawników, strategów wojskowych lub specjalistów w sztabie kryzysowym...
  - Zastosowanie jej w edukacji nadaje całkowicie nowe znaczenie pojęciu "zajęcia szkolne". Odejście od tradycyjnego sposobu nauczania pobudza uczniów do aktywności, zwiększając jego efektywność. Standardowa tablica szkolna kojarzy się przede wszystkim z kredą, gąbką, ciągłym ścieraniem nanoszonych na nią adnotacji. Nauczyciel może ją generalnie wykorzystać do zapisania tematu lekcji i kilku zdań.

  Interwrite DualBoard to elektroniczna wersja zwykłej tablicy. Można ją wykorzystywać jako:
 • zwykłą tablicę suchościeralną
 • ekran projekcyjny
 • w pełni interaktywne narzędzie do kontroli i obsługi komputera z możliwością pracy na dowolnej aplikacji i nanoszenia na nich adnotacji i rysunków.
Stwarza to nowe możliwości pr acy z wykorzystaniem tablicy. Łącząc ją w jeden system z komputerem i projektorem otrzymujemy potężne narzędzie, które radykalnie zmienia znaczenie zajęć szkolnych.

- Można w prosty i ciekawy sposób przedstawić całej klasie materiały multimedialne a w dowolnej chwili zacząć nanosić na nich własne uwagi, adnotacje, rysunki. Stojąc bezpośrednio przy tablicy nauczyciel może prowadzić lekcję, obsługiwać komputer i kontrolować pracę uczniów.

Bardzo ważną cechą jest sama konstrukcja tablicy. Została ona zaprojektowana do użytkowania w klasach co oznacza, że jest bardzo trwała i wytrzymała. Nie posiada ruchomych części, jest łatwa do czyszczenia i w pełni interaktywna z podłączonym komputerem.

Zastosowanie tablicy Interwrite DualBoard pozwala na poprawienie efektywności procesu nauczania, zwiększenie zaangażowania uczniów i słuchaczy oraz bliższy kontakt z uczniami poprzez:
 • zastosowanie urządzeń stymulujących aktywność uczniów
 • wykorzystanie wszelkich dostępnych materiałów edukacyjnych, takich jak dowolne aplikacje komputerowe, filmy, skanowane zdjęcia, mapy, schematy, tabele czy wszelkie dokumenty
 • nanoszenie notatek, ich druk i zapis w komputerze
 • rozpoznawanie odręcznego pisma za pomocą wbudowanej funkcji OCR
 • szybkie stworzenie archiwum przeprowadzanych zajęć w postaci filmów AVI, plików PDF, czy jako automatycznie tworzonych stron internetowych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl